Povezane vesti
Za oko mesec dana može da počne lečenje pacijenata mRNK vakcinom protiv raka
B92 23.09.2025
Ruski naučnici su spremni da u roku od mesec, mesec i po dana počnu da leče pacijente domaćom mRNK vakcinom protiv raka, rekao je direktor Nacionalnog istraživačkog centra za epidemiologiju i mikrobiologiju "Gamaleja", Aleksandar Gincburg… »
Za oko mesec dana može da počne lečenje pacijenata domaćom mRNK vakcinom protiv raka
Vesti online 23.09.2025
Ruski naučnici su spremni da u roku od mesec, mesec i po dana počnu da leče pacijente domaćom mRNK vakcinom protiv raka, rekao je direktor Nacionalnog istraživačkog centra za epidemiologiju i mikrobiologiju „Gamaleja“, Aleksandar Gincburg… »
Rusija: Za oko mesec dana može da počne lečenje pacijenata domaćom mRNK vakcinom protiv raka
Sputnik 23.09.2025
Ruski naučnici su spremni da u roku od mesec, mesec i po dana počnu da leče pacijente domaćom mRNK vakcinom protiv raka, rekao je direktor Nacionalnog istraživačkog centra za epidemiologiju i mikrobiologiju „Gamaleja“, Aleksandar Gincburg… »
Ruski naučnici spremni za početak lečenja raka mRNK vakcinom u roku od mesec dana
Politika 23.09.2025
Personalizovana terapija razvijena u saradnji tri vodeća istraživačka instituta. Ruski naučnici su spremni da u roku od mesec, mesec i po dana počnu da leče pacijente domaćom mRNK vakcinom protiv raka, rekao je direktor Nacionalnog istraživačkog centra… »
Vesti dana »
Borba sa velikim požarima u Srbiji: Kritično u Deliblatskoj peščari, stabilizacija na drugim lokacijama
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 36 povezanih
Velika pomoć ruskog „iljušina“: Glavna žarišta u Deliblatskoj peščari uspešno ugašena
Sputnik pre 56 minutajoš 74 povezane
Jedno mesto u Srbiji danas beleži neverovatnu razliku u temperaturi: Dok je negde i do 40, tamo je 25 stepeni Celzijusa
Euronews pre 5 satijoš 27 povezanih






