Povezane vesti
Beker otvorio dušu i šokirao priznanjem: Žalim što sam osvojio Vimbldon sa 17 godina...
Kurir 25.09.2025
Nekadašnji nemački teniser Boris Beker izjavio je da žali što je već sa 17 godina postao šampion Vimbldona, jer nije bio spreman za slavu i velika očekivanja koja su usledila. "Drago mi je što sam ga osvojio tri puta, ali sa 17 godina to je možda bilo… »
Beker žali što je osvojio Vimbldon: "To je bio recept za katastrofu"
B92 25.09.2025
Boris Beker kaže da mu je žao što je previše rano postao šampion Vimbldona. Nekadašnji nemački teniser Boris Beker izjavio je da žali što je već sa 17 godina postao šampion Vimbldona, jer nije bio spreman za slavu i velika očekivanja koja su usledila… »
Ispovest Borisa Bekera: Imao sam previše novca, to je bio recept za katastrofu
Danas 24.09.2025
Nekadašnji nemački teniser Boris Beker izjavio je da žali što je već sa 17 godina postao šampion Vimbldona, jer nije bio spreman za slavu i velika očekivanja koja su usledila. „Drago mi je što sam ga osvojio tri puta, ali sa 17 godina to je možda bilo… »
Vesti dana »
Aktivisti Kreni-promeni pokušavaju da skinu bilbord sa Palate Albanija (VIDEO)
N1 Info pre 9 minutajoš 51 povezana
Mali: Proizvodnja humanoidnih robota u Srbiji kreće u junu, od 1.000 do 2.000 godišnje
Euronews pre 3 satajoš 27 povezanih






