Povezane vesti
Roditelji đaka OŠ Pavle Savić: Poništen javni poziv za davanje u zakup prostorija škole zbog nepravilnosti
Nova 29.09.2025
Roditelji učenika Osnovne škole "Pavle Savić" u Beogradu saopštili su danas da je Školski odbor poništio javni poziv objavljen u listu Politika za davanje u zakup prostorija škola, tvrdeći ranije da je vršilac dužnosti direktora škole Nenad Tasić… »
Roditelji protiv Tasića: Odneo konkursnu dokumentaciju
Bujanovačke 29.09.2025
Bujanovac, 29. septembar 2025. Roditelji učenika OŠ „Pavle Savić“ u Beogradu zahtevaju hitno poništavanje konkursa za davanje u zakup prostorija škola zbog, kako navode, mahinacija v. d. direktora Nenada Tasića sa konkursnom dokumentacijom. „Prema… »
Roditelji: V.d. direktor Nenad Tasić manipulisao konkursnom dokumentacijom
N1 Info 29.09.2025
Roditelji učenika Osnovne škole "Pavle Savić" iz Beograda zatražili su poništavanje konkursa za davanje u zakup prostorija škola, jer tvrde da je vršilac dužnosti direktora škole Nenad Tasić manipulisao konkursnom dokumentacijom. Prema službenoj belešci… »
Vesti dana »
Vučić iz Pariza: Sa Makronom tri sata o saradnji, do 15. decembra potpisujemo ugovor za metro
IndeksOnline pre 2 satajoš 6 povezanih
"Bivši, ali budući predsednik čim bude prilike": Dodik podvukao da se ne povlači iz politike
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Obradović: „Moji igrači su heroji, uz najbolju publiku čuda su moguća“
Danas pre 3 satajoš 3 povezane
Pokret slobodnih građana i Zeleno-levi front sklopili strateško partnerstvo na ceremoniji potpisivanja Memoranduma
Blic pre 5 satijoš 1 povezana




