Povezane vesti
Javna raspava o izmenama zakona bez dijaloga i transparentnosti
Vreme 29.09.2025
Asocijacija sudijskih pomoćnika istakla je da javna raspava o izmenama Krivičnog zakonika i Zakona o krivičnom postupku „reflektuje kazneni populizam“. Asocijacija sudijskih pomoćnika zabrinuta je povodom načina na koji se sprovodi javna raspava o… »
Asocijacija sudskih pomoćnika: Ministarstvo da obezbedi pravičnu javnu raspravu o izmenama krivičnog zakonika
Radio 021 29.09.2025
Asocijacija sudijskih pomoćnika izrazila je zabrinutost povodom načina na koji se sprovodi javna raspava o izmenama Krivičnog zakonika i Zakona o krivičnom postupku. Oni su pozvali Ministarstvo pravde da ispita vođenje procesa i hitno obezbedi… »
Asocijacija sudskih pomoćnika zabrinuta zbog načina sprovođenja rasprave o izmenama Krivičnog zakonika
N1 Info 29.09.2025
Asocijacija sudijskih pomoćnika danas je u saopštenju izrazila zabrinutost povodom načina na koji se sprovodi javna raspava o izmenama Krivičnog zakonika i Zakona o krivičnom postupku i poziva Ministarstvo pravde da ispita vođenje procesa i hitno… »
Vesti dana »
Oglasila se turistička agencija povodom sletanja autobusa sa srpskim putnicima sa auto-puta u Bugarskoj
Danas pre 4 satijoš 33 povezane
Novak izgubio i nije preživeo užas Sinsinatija, bolan poraz pred US Open
Nova pre 2 minutajoš 50 povezanih
FOTO Momenat koji je svima slomio srce: Skok koji je srušio snove Angelini i Srbiji
Nova pre 3 minutajoš 39 povezanih





