Povezane vesti
Klinički centar u Kragujevcu zabranio sve posete bolesnicima
Danas 30.09.2025
Zbog nepovoljne epidemiološke situacije i povećanog broja pacijenata sa akutnim respiratornim infekcijama hospitalizovanih u Univerzitetsko kliničkom centru (UKC) u Kragujevcu, od danas su zabrnjene sve posete bolesnicima koji se leče u toj zdravstvenoj… »
Od danas zabranjene posete pacijentima: Mera uvedena za sve na lečenju u Univerzitetskom kliničkom centru u Kragujevcu
Kurir 30.09.2025
"Nakon analize epidemiološke situacije i potvrde povećanog broja bolesnika hospitalizovanih u našoj zdravstvenoj ustanovi sa akutnim respiratornim infekcijama, Komisija za kontrolu i prevenciju bolničkih infekcija UKC Kragujevac, donela je preporuku da… »
Od danas zabranjene posete u UKC Kragujevac
Serbian News Media 30.09.2025
“Nakon analize epidemiološke situacije i potvrde povećanog broja bolesnika hospitalizovanih u našoj zdravstvenoj ustanovi sa akutnim respiratornim infekcijama, Komisija za kontrolu i prevenciju bolničkih infekcija UKC Kragujevac, donela je preporuku da… »
Vesti dana »
Završen protest ispred Tužilaštva za organizovani kriminal, studenti predali pismo tužiocu Nenadiću
Beta pre 1 satjoš 23 povezane
Druga šansa za Kurtija: Novi parlamentarni izbori na Kosovu 28. decembra
Južne vesti pre 34 minutajoš 30 povezanih
Ko je Andrej Jovanović, koji je sa poslovnim partnerom kupio Imlek: Od hokeja, preko čipsa do banke i privatnih bolnica
Nova ekonomija pre 2 satajoš 34 povezane
Vanredna situacija proglašena u Vranju zbog izlivanja Južne Morave i rizika od poplava
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 27 povezanih
Vučić: „Želeli smo jedinstveno tržište, ujedinjenom Balkanu sa otvorenim granicama mesto je u Evropskoj uniji“
Serbian News Media pre 2 satajoš 37 povezanih



