Povezane vesti

Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu FIFA

Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu FIFA

Sportski žurnal pre 1 dan
Potpredsednik FIFA Viktor Montaljani rekao je da bi UEFA trebalo da donese odluku. Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu sastanka Saveta Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) u četvrtak u Cirihu. Iako pitanje nije na dnevnom… »
FIFA ne želi ni da razmatra izbacivanje Izraela

FIFA ne želi ni da razmatra izbacivanje Izraela

Sport klub pre 16 sati
Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu sastanka Saveta Međunarodne fudbalske federacije (Fifa) u četvrtak u Cirihu. Iako pitanje nije na dnevnom redu, moglo bi se razmatrati u okviru raznog, preneo je BBC. Sastanak se održava… »
Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu Fife

Učešće Izraela u međunarodnim takmičenjima nije na dnevnom redu Fife

Radio sto plus pre 17 sati
Iako pitanje nije na dnevnom redu, moglo bi se razmatrati u okviru raznog, preneo je danas Bi-Bi-Si (BBC). Sastanak se održava usred pritisaka na fudbalske zvaničnike da suspenduju Izrael, nakon što je Istražna komisija Ujedinjenih nacija saopštila… »

Vesti dana »