Povezane vesti
Glumica ima multipla sklerozu, a godinama je lečili od depresije: Kad je zatrudnela počeo je njen pakao
Kurir 03.10.2025
Holivudska glumica Selma Bler otvoreno je govorila o dugogodišnjoj borbi sa neprepoznatom multiplom sklerozom, koju su lekari godinama pokušavali da dijagnostikuju – bez uspeha. Gostujući u emisiji This Morning, podelila je da su se prvi simptomi… »
Glumica ima multipla sklerozu, a godinama je lečili od depresije: „Ceo život su pokušavali da shvate zašto sam umorna“
Nova 03.10.2025
Holivudska glumica Selma Bler govorila je o multipla sklerozi, koju godinama lekari nisu uspeli da joj otkriju, iako je imala simptome koji su karakteristični za ovo oboljenje. Selma je u emisiji „This Morning“ ispričala je da su se prvi simptomi… »
Vesti dana »
Amerikanci odobrili izraelske udare na Hezbolah: Od napada izuzet Bejrut zbog zabrinutosti da će bombardovanje naneti štetu pregovorima sa Iranom
Kurir pre 1 satjoš 34 povezane
Siner lako sa francuzom: Italijan dominirao protiv domaćeg igrača u prvom kolu Rolan Garosa
Večernje novosti pre 8 minutajoš 39 povezanih
Leto nije nije počelo, a već udara iz sve snage Temperatura sutra i do 34 stepeni! Oglasio e RHMZ: Uveče mogući pljuskovi i grmljavine u ovom delu Srbije
Dnevnik pre 53 minutajoš 28 povezanih
Preminuo Dragoljub Mićunović: Profesor, filozof i doajen srpske politike
BBC News pre 8 satijoš 54 povezane
Iran osudio američke napade kao znak nepouzdanosti i upozorio na posledice
Nedeljnik pre 5 satijoš 24 povezane


