Povezane vesti
Džefri Saks: Ko zaista odbija dijalog - Rusija ili Zapad?
Sputnik 03.10.2025
Američki ekonomista i profesor Kolumbijskog univerziteta Džefri Saks nazvao je „zabavnim“ tvrdnje nemačkih vlasti o nemogućnosti vođenja dijaloga sa Rusijom, ukazavši na brojna kršenja prethodnih sporazuma s Rusijom od strane samog Zapada. Kako je… »
Američki profesor iskren do bola Postupci zapadnih lidera i danas su neiskreni i detinjasti
Alo 03.10.2025
Američki ekonomista i profesor Kolumbijskog univerziteta Džefri Saks nazvao je „zabavnim“ tvrdnje nemačkih vlasti o nemogućnosti vođenja dijaloga sa Rusijom, ukazavši na brojna kršenja prethodnih sporazuma s Rusijom od strane samog Zapada. „Nemačka… »
Zapadni lideri guraju svoje zemlje u rat
Politika 03.10.2025
Saks je optužio zapadne lidere, koji šalju oružje i finansijsku podršku u zone ratnih sukoba, za podsticanje ratova. Američki ekonomista i profesor Kolumbijskog univerziteta Džefri Saks nazvao je „zabavnim“ tvrdnje nemačkih vlasti o nemogućnosti vođenja… »
Džefri Saks: Ko zaista odbija dijalog - Rusija ili Zapad?
Večernje novosti 03.10.2025
AMERIČKI ekonomista i profesor Kolumbijskog univerziteta Džefri Saks nazvao je „zabavnim“ tvrdnje nemačkih vlasti o nemogućnosti vođenja dijaloga sa Rusijom, ukazavši na brojna kršenja prethodnih sporazuma s Rusijom od strane samog Zapada. Foto… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi proširili akciju prikupljanja potpisa za raspisivanje izbora i na dijasporu
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 49 povezanih
Napad dronovima na Putinovu rezidenciju u Novgorodskoj oblasti i reakcije na incident
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 43 povezane
SRCE: Raspustiti ceo REM, odgovornima za zloupotrebu zabraniti zapošljavanje u javnom sektoru
Beta pre 2 satajoš 28 povezanih






