Povezane vesti
Izmenjen režim saobraćaja između Inđije i Maradika zbog radova na zaštitnoj ogradi
In medija 08.10.2025
Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Inđije do Maradika zbog radova. Kako kažu u „Putevima Srbije“, do četvrtka, 9. oktobra, u toku svetlog dela dana, popravljaće se oštećene zaštitne ograde u razdelnom pojasu i uz zaustavnu traku u oba smera… »
Inđija–Maradik: izmenjen režim saobraćaja do četvrtka, 9. oktobra – očekujte usporenja
Ozon 08.10.2025
Na deonici Inđija–Maradik zbog radova je izmenjen režim saobraćaja, saopštili su „Putevi Srbije“. Radovi se izvode u svetlom delu dana do četvrtka, 9. oktobra. Šta se radi: popravka oštećenih zaštitnih ograda u razdelnom pojasu i uz zaustavnu traku, u… »
Izmenjen režim saobraćaja na deonici od Inđije do Maradika
Radio 021 08.10.2025
Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Inđije do Maradika zbog radova. Kako kažu u "Putevima Srbije", do četvrtka, 9. oktobra, u toku svetlog dela dana, popravljaće se oštećene zaštitne ograde u razdelnom pojasu i uz zaustavnu traku u oba smera… »
Vesti dana »
Deep Purple objavio nove datume MAD IN EUROPE turneje – U Beogradskoj areni 10. oktobra 2026.
Balkan Rock pre 25 minutajoš 17 povezanih







