Povezane vesti
Važna izmena za penzionere! Država u koju Srbi idu da zarade penziju povećava starosnu granicu na 70 godina?
Alo 08.10.2025
Lider poslaničkog kluba CDU/CSU Jens Špan najavio je da će starosna granica za odlazak u penziju u Nemačkoj morati da se poveća na 70 godina. Starosna granica za odlazak u penziju u Nemačkoj moraće da se poveća sa sadašnjih 67 na 70 godina, izjavio je… »
Država u koju Srbi idu da zarade penziju povećava starosnu granicu na 70 godina? Najavljene važne izmene
Mondo 08.10.2025
Starosna granica za odlazak u penziju u Nemačkoj moraće da se poveća sa sadašnjih 67 na 70 godina, izjavio je lider poslaničkog kluba CDU/CSU Jens Špan. Špan je rekao da će trenutni sistem penzionisanja sa 67 godina biti u potpunosti uveden do 2030/31… »
Starosna granica za penziju ide na 70 godina! Evo kada će taj sistem da zaživi i da li je ta granica konačna
Kurir 08.10.2025
Gostujući u emisiji "Majšberger" na javnom servisu ARD, Špan je rekao da će trenutni sistem penzionisanja sa 67 godina biti u potpunosti uveden do 2030/31. godine, ali da se tu neće stati, pošto se, kako je naveo, s dužim životnim vekom stanovništva mora… »
U penziju sa 70 godina Starosna granica raste duži život, duži radni vek
Dnevnik 08.10.2025
Starosna granica za odlazak u penziju u Nemačkoj moraće da se poveća sa sadašnjih 67 na 70 godina, izjavio je lider poslaničkog kluba CDU/CSU Jens Špan. Gostujući u emisiji "Majšberger" na javnom servisu ARD, Špan je rekao da će trenutni sistem… »
Vesti dana »
Novi udari dronova i raketa iznad Ukrajine i Rusije - više povređenih u Taganrogu, eksplozije u Černigovu
RTS pre 7 minutajoš 15 povezanih
SZO objavila nove podatke o hantavirusu: Nema novih smrtnih slučajeva od 2. maja
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 14 povezanih







