Повезане вести
Посланици владајуће коалиције: Легализација ће омогућити да грађани остваре снове
Југмедиа 08.10.2025
Посланик Социјалистичке партије Србије Угљеша Марковћ рекао је у скупштинској расправи о Предлогу закона о посебним условима за евидентирање и упис власништва, да ће то омогућити грађанима да остваре снове. „Да ли ће од тих… »
Посланици владајуће коалиције: Легализација ће омогућити да грађани остваре снове
Бета 08.10.2025
Посланик Социјалистичке партије Србије Угљеша Марковћ рекао је у скупштинској расправи о Предлогу закона о посебним условима за евидентирање и упис власништва, да ће то омогућити грађанима да остваре снове. "Да ли ће од тих… »
Скупштинска расправа о Закону о упису власништва: “Овим законом дајемо могућност грађанима да остваре снове” (ВИДЕО)
Сербиан Невс Медиа 08.10.2025
Посланик Социјалистичке партије Србије Угљеша Марковћ рекао је данас у скупштинској расправи о Педлогу закона о посебним условима за евидентирање и упис власништва, да ће то омогућити грађанима да оставе снове. “Да ли ће од тих… »
Посланици владајуће коалиције: Легализација ће омогућити да грађани остваре снове
Радио сто плус 08.10.2025
“Да ли ће од тих закона конкретну корист имати и обични грађани, водила се полемика, али мој утисак је да хоће. Куће нису само цигле, куће су нечији снови, први пут овим законом дајемо могућност да се они остваре”, рекао је… »
Вести дана »
Крај рата у Украјини зависи од руске спремности: званичници Вашингтона и Кијева
BBC News пре 10 минутајош 23 повезане
Пантер: Знам сваки погрдни израз у Србији, навикао сам на увреде када играм против Црвене звезде
РТС пре 14 минутајош 39 повезаних
Временска прогноза за суботу, 6. децембар: Облачно са слабом кишом и ветром
Бета пре 1 сатјош 19 повезаних
Мићовић: Србија у првих осам месеци увезла више бензина него у целој 2023. и 2024. години
Радио сто плус пре 9 минутајош 15 повезаних





