Povezane vesti
Letonija naredila Rusima da napuste zemlju, određen i rok! Baltik sprema masovnu evakuaciju, moguć rat sa Rusijom!
Kurir 11.10.2025
Letonijaje naredila 841 ruskom državljaninu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o jeziku i boravištu. Takođe je u petak objavljeno da Estonija, Letonija i Litvanija pripremaju planove za masovne evakuacije u slučaju ruskog napada, dok raste zabrinutost… »
Rusi, odmah napustite državu
B92 11.10.2025
Letonija je naredila 841 ruskom državljaninu da napusti zemlju do 13. oktobra, nakon što nisu uspeli da dokažu poznavanje latvijskog jezika i da prođu obavezne bezbednosne provere. Nakon što je Rusija početkom 2022. godine izvršila punu invaziju na… »
Ova država naredila je stotinama Rusa da napuste zemlju: Određen i rok
Telegraf 11.10.2025
Zbog neispunjavanja zakonskih uslova o poznavanju jezika i bezbednosnim proverama, Letonija je naredila 841 ruskom državljaninu da napusti zemlju do 13. oktobra. Nakon što je Rusija početkom 2022. godine pokrenula invaziju na Ukrajinu, Letonija je iste… »
Letonija naredila da više od 800 ruskih državljana napusti zemlju
Nova 11.10.2025
Ruski državljani koji se nisu uskladili sa novim imigracionim pravilima Rige moraju da napuste zemlju do 13. oktobra, ili rizikuju deportaciju. Letonija je naredila 841 ruskom državljaninu da napuste zemlju do 13. oktobra, nakon što nisu uspeli da dokažu… »
Letonija naredila Rusima da napuste zemlju! Sprema se masovna evakuacija u slučaju rata, strah od mogućeg sukoba sa Moskvom…
Dnevnik 11.10.2025
Letonija naredila 841 Rusu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o boravištu i jeziku. Baltičke zemlje se spremaju za evakuaciju u slučaju rata. Letonijaje naredila 841 Rusu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o jeziku i boravištu. Takođe je u petak… »
Letonija naredila Rusima da napuste zemlju! Imaju rok 3 dana, sprema se i plan masovne evakuacije zbog mogućeg rata sa Rusima
Blic 11.10.2025
Letonija je naložila 841 ruskom državljaninu da napusti zemlju do ponedeljka, 13. oktobra, nakon što nisu uspeli da ispune zahteve za legalni boravak, uključujući dokazivanje znanja letonskog jezika i prolazak kroz obavezne bezbednosne provere. Taj potez… »
Moguć je novi rat, planira se masovna evakuacija Ova NATO zemlja je naredila Rusima da napuste državu, rok - 13. oktobar!
Alo 11.10.2025
Letonija je naredila 841 Rusu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o jeziku i boravištu. Takođe je u petak objavljeno da Estonija, Letonija i Litvanija pripremaju planove za masovne evakuacije u slučaju ruskog napada, dok raste zabrinutost za nacionalnu… »
Letonija proteruje Ruse, određen rok: Baltik sprema masovnu evakuaciju zbog mogućeg rata sa Rusijom
Večernje novosti 11.10.2025
LETONIJA naredila 841 Rusu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o boravištu i jeziku. Foto: Shutterstock Letonijaje naredila 841 Rusu da napusti zemlju zbog kršenja zakona o jeziku i boravištu. Takođe je u petak objavljeno da Estonija, Letonija i… »
Letonija traži da blizu hiljadu ruskih državljana napusti zemlju zbog nepoznavanja jezika i bezbednosnog rizika
Danas 11.10.2025
Letonija je naredila 841 državljaninu Rusije da do 13. oktobra napuste zemlju jer nisu uspeli da dokažu znanje letonskog jezika i da prođu obaveznu bezbednosnu proveru, piše danas portal Politiko. Posle ruske invazije na Ukrajinu u februaru 2022. godine… »
Vesti dana »
U toku potpisivanje peticije za prevremene izbore: „Situacija fenomenalna, odaziv sjajan“ BLOG
Glas Šumadije pre 57 minutajoš 37 povezanih
Avio-bomba iz Drugog svetskog rata uklonjena i prebačena na poligon
NIN pre 2 minutajoš 30 povezanih
uživo (FOTO/VIDEO) Vanredni parlamentarni izbori na KiM: Do 11 časova glasalo 8,27 odsto birača
Newsmax Balkans pre 2 minutajoš 41 povezana
Vučević se šali na račun haosa: Crnogorski centar potkačio Adetokumba nakon tenzija na terenu!
Hot sport pre 2 minutajoš 60 povezanih
Brižit Bardo su zvali "žena sa 100 ljubavnika": Milioner iz helikoptera bacao ruže nad njenom kućom, 4 puta se udavala
Mondo pre 32 minutajoš 20 povezanih









