Povezane vesti
Situacija sve teža: Brisel razmatra da izvede vojsku na ulice do kraja godine
Sputnik 11.10.2025
Šef belgijskog Ministarstva odbrane Teo Franken izjavio je da vlasti razmatraju mogućnost raspoređivanja vojske na ulicama Brisela do kraja godine. Kako je objasnio, ova mera bi mogla biti uvedena zbog pogoršanja bezbednosne, političke i socijalne… »
Situacija u prestonici EU postala dramatična, moguće uvođenje vojske na ulice Brisela
Pravda 11.10.2025
Bezbednosna situacija u Briselu „postala je dramatična“, izjavio je belgijski ministar odbrane Teo Franken u intervjuu za dnevni list Soar (Le Soir), upozoravajući da je prestonica Evropske unije suočena sa ozbiljnim izazovima u pogledu bezbednosti… »
Vojska na ulicama Evrope: Brisel bi do kraja godine mogao postati grad pod vojnom kontrolom!
Alo 11.10.2025
Belgijski ministar odbrane Teo Franken izjavio je da bi Brisel mogao dobiti vojne trupe na ulicama do kraja godine. Konačna odluka još nije doneta, ali Evropa se sve više priprema za vanredne bezbednosne mere. Evropa se priprema za drastične mere… »
Situacija u prestonici EU postala dramatična, moguće uvođenje vojske na ulice Brisela
Politika 11.10.2025
Prestonica Evropske unije suočena sa ozbiljnim izazovima u pogledu bezbednosti, političke stabilnosti i društvenog poretka. BRISEL – Bezbednosna situacija u Briselu „postala je dramatična“, izjavio je belgijski ministar odbrane Teo Franken u intervjuu za… »
Vesti dana »
Studenti Pirota sakupili preko 1000 potpisa u akciji "Raspiši pobedu"
Plus online pre 36 minutajoš 66 povezanih
Sjajna vest za navijače Partizana: Poznato kada se vraća Karlik Džons!
Kurir pre 36 minutajoš 36 povezanih
Tramp postavio ultimatum na početku sastanka: Ili brz kraj rata ili dug sukob, otkrio koliko će čekati
Mondo pre 1 satjoš 24 povezane
Studenti u blokadi prikupljali potpise za vanredne izbore, podržao ih deo opozicije
RTV pre 1 satjoš 56 povezanih





