Povezane vesti
Nemačka pojačava borbu protiv rada na crno
Vesti online 15.10.2025
Nemačka vlada odlučila je da pojača kontrolu rada na crno u frizerskim i kozmetičkim salonima, koji se sve više otvaraju u gradskim centrima. Razlog je sumnja na masovno nezakonito zapošljavanje i izbegavanje poreza. Sumnjivo niske cene usluga. Prema… »
Mnogi Srbi će imati problema: Nemačka pojačava borbu protiv rada na crno
Telegraf 15.10.2025
Nemačka vlada odlučila je da pojača kontrolu rada na crno u frizerskim i kozmetičkim salonima, koji se sve više otvaraju u gradskim centrima. Razlog je sumnja na masovno nezakonito zapošljavanje i izbegavanje poreza. Prema nacrtu novog zakona o… »
Vesti dana »
Cela Srbija pod narandžastim alarmom, stiže novi toplotni talas! RHMZ izdao dramatično upozorenje: Temperatura ponovo ekstremno skače, preti opasnost i od ovoga
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane
"Polovično pregovaramo" Tramp: Posmatramo Iran sa njegovom ogromnom inflacijom i činjenicom da nemaju novca
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Mile Novković prva truba Sabora, orkestar Vasiljević iz Požege najbolji orkestar
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane




