Povezane vesti
Redizajnirani logo LIFFE-a na izložbi
Jug press 16.10.2025
LESKOVAC U okviru pratećeg programa LIFFE otvorena je izložba radova akademika Dušan Otašević i grafičkog dizajnera Slavimira Stojanovića, kreatori vizuelnog identiteta nagrade Zlatna nit koja se dodeljuje na LIFFE-u, a Stojanović je i redizajnirao i… »
Izložba Dušana Otaševića i Slavimira Stojanovića na 18. LIFFE-u
Stav.life 16.10.2025
U okviru 18. Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije (LIFFE), u Galeriji Leskovačkog kulturnog centra otvorena je izložba radova akademika Dušana Otaševića i renomiranog grafičkog dizajnera Slavimira Stojanovića Futra. Ova izložba… »
Izložba akademika Dušana Otaševića i Slavimira Stojanovića Futra na 18. LIFFE
Jugmedia 16.10.2025
Autori vizuelnog identiteta nagrade „Zlatna nit“ Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije akademik Dušan Otašević i grafički dizajner Slavimir Stojanović Futro, koji je i redizajnirao i logo LIFFE-a, izuzetni umetnici čije stvaralaštvo… »
Otvorena izložba: Akademik Dušan Otašević i Slavimir Stojanović Futro na 18. Liffe-u
Telegraf 16.10.2025
Autori vizuelnog identiteta nagrade "Zlatna nit" Leskovačkog internacionalnog festivala filmske režije akademik Dušan Otašević i grafički dizajner Slavimir Stojanović Futro, koji je i redizajnirao i logo LIFFE-a, izuzetni umetnici čije stvaralaštvo… »
Vesti dana »
Američki OFAK produžio MOL-u licencu za pregovore o kupovini NIS-a do 1. jula
RTV pre 21 minutajoš 44 povezane
Objavljena rešenja testa iz izbornog predmeta koji su polagali mali maturanti
Insajder pre 21 minutajoš 33 povezane
Ministar pravde: Nismo ignorisali preporuke Venecijanske komisije, dve traže određeno vreme
N1 Info pre 11 minutajoš 22 povezane
Sedmi dan Mundijala - Hrvatska i Engleska u prvom planu, mnogo zicera za favorite
RTS pre 46 minutajoš 101 povezana





