Povezane vesti
Oluja se premešta ka Balkanu Kiše nam dolaze sa juga i biće obilne u ovom delu zemlje vreme se menja već noćas
Dnevnik 16.10.2025
Veći deo Evrope i dalje je pod uticajem je snažnog anticklona sa severozapada, koji uslovljava stabilno vreme i sprečava prodor ciklona sa padavinama sa Atlantika unutar kopna. Ipak, snažni cikloni sa padavinama premeštaju se rubnim delovima, pa su na… »
Kiša već noćas stiže u ove delove Srbije: Otkrivamo preti li i nama potop kao predelima u regionu
Telegraf 16.10.2025
Nakon dužeg perioda stabilnog vremena pod uticajem snažnog anticklona sa severozapada Evrope, ciklon sa juga Mediterana doneće Srbiji promenu vremena. Ove večeri u svim predelima Srbije i dalje je vedro. Već noćas na jugu zemlje sledi jače naoblačenje sa… »
Sledi potop! Pogledajte kako se olujni sistem premešta prema Balkanu: Već noćas na udaru ovi delovi
Telegraf 16.10.2025
Veći deo Evrope i dalje je pod uticajem je snažnog anticklona sa severozapada Evrope, koji uslovljva stabilno vreme i sprečava prodor ciklona sa padavinama sa Atlantika unutar kopna. Ipak, snažni cikloni sa padavinama premeštaju se rubnim delovima, pa su… »
Vesti dana »
Požar na Ravnoj Gori, vatra zahvatila makiju i nisko rastinje na oko 10 hektara, ugašen požar kod Lukova
RTV pre 4 satijoš 28 povezanih
Medvedev nije dozvolio iznenađenje: Rus ubedljiv na startu US opena
Večernje novosti pre 2 satajoš 23 povezane






