Povezane vesti
Skele otišle, odmah stigla iscrtana parking mesta – a sve čekajući odgovor da li je zgrada bezbedna
Južne vesti 17.10.2025
Dok predstavnici gradske vlasti upozoravaju da zgrada na uglu Dušanove i Prijezdine ulice u Nišu, u kojoj su smešteni RFZO i PIO fond, nije bezbedna za prolaznike nakon uklanjanja skele, na tom istom mestu, tik pored zgrade, već su iscrtana parking… »
Grmuša: Uklonjena skela ispred RFZO-a, prolaz opasan po građane
Naissus info 17.10.2025
Nakon više od 4 godine skela oko zgrade RFZO I PIO fonda je uklonjena. Oko zgrade su šipke i daske, a zaštitna mreža je i dalje oko fasade. Gradski većnik Ivan Grumuša upozorio je na potencijalni rizik za prolaznike nakon uklanjanja skele sa zgrade RFZO… »
Skela uklonjena, problem ostao: Većnik tvrdi da Nišlije prolaze pored nebezbedne zgrade
Južne vesti 17.10.2025
Nakon što su uklonjene skele oko zgrade RFZO i PIO fonda u Nišu, gradski većnik Ivan Grmuša tvrdi da tu sada nije bezbedno za prolaznike jer postoji rizik od urušavanja fasade i pita “da li je Opština Medijana razmišljala o građanima koji tu prolaze”… »
Vesti dana »
Sve se vidi na Vidovdan – studentski skup u Kraljevu (BLOG)
Glas Šumadije pre 5 satijoš 30 povezanih
SZO: Više od 1.300 ljudi umrlo tokom toplotnog talasa koji je pogodio Evropu
Insajder pre 6 satijoš 28 povezanih
Požar u stanu na XI spratu zgrade u Nišu: Četiri osobe prevezene u UKC
Gradski portal 018 pre 5 satijoš 29 povezanih
Srbi uhapšeni na Gazimestanu pušteni iz pritvora, sutra ročište za 36 privedenih
Euronews pre 5 satijoš 16 povezanih




