Povezane vesti
Državna revizorska institucija: Potrebno unaprediti upravljanje informacionim sistemom eTurista
Euronews pre 26 dana
Ministarstvo turizma i omladine bi trebalo da unapredi upravljanje informacionim sistemom eTurista tako da obezbedi neophodan nivo pouzdanosti sistema i uredi odnos sa pružaocem usluga, pokazuje Izveštaj o reviziji svrsishodnosti poslovanja Informacionog… »
DRI o eTuristi: Sistem nepouzdan, Ministarstvo nema kontrolu nad IT bezbednošću i podacima
Serbian News Media pre 26 dana
Ministarstvo turizma i omladine Srbije bi trebalo da unapredi upravljanje informacionim sistemom eTurista tako da obezbedi neophodan nivo pouzdanosti sistema i uredi odnos sa pružaocem usluga, glavna je poruka Izveštaja o reviziji svrsishodnosti… »
DRI uočila nedostatke u sistemu eTurista: Nema ugovora sa pružaocem usluge, nema upravljanja IT rizicima
Danas pre 26 dana
Ministarstvo turizma i omladine bi trebalo da unapredi upravljanje informacionim sistemom eTurista tako da obezbedi neophodan nivo pouzdanosti sistema i uredi odnos sa pružaocem usluga, glavna je poruka Izveštaja o reviziji svrsishodnosti poslovanja… »
DRI: Ministarstvo turizma i omladine mora da unapredi upravljanje sistemom eTurista
Biznis.rs pre 26 dana
Revizijom utvrđeni propusti u informacionoj bezbednosti i ugovornim odnosima. Ministarstvo turizma i omladine bi trebalo da unapredi upravljanje informacionim sistemom eTurista tako da obezbedi neophodan nivo pouzdanosti sistema i uredi odnos sa… »
Vesti dana »
Delegacija Evropske unije u Srbiji pozdravila izbor članova REM-a
Nova pre 18 minutajoš 78 povezanih
Dijana Hrka napustila šator: Prevezena sa mesta gde je štrajkovala glađu (video)
Pravda pre 3 minutajoš 118 povezanih
Antonijević o funkciji Poverenika: Veliki zadatak za nezavisnu instituciju, prioriteti jasni
Beta pre 23 minutajoš 21 povezana
Subotica: I večeras građani organizovali skup podrške Dijani Hrka i Milomiru Jaćimoviću
Novi magazin pre 58 minutajoš 23 povezane





