Povezane vesti
Održana prva čitaća proba tragikomedije „Balon” u Narodnom pozorištu Niš
Gradski portal 018 17.10.2025
U Narodnom pozorištu u Nišu juče je održana prva čitaća proba predstave „Balon”, autora Mate Matišića, u režiji Nevene Dimitrijević. Predstava donosi spoj tragike i komike kroz priču o gubitku, nadi i ulozi umetnosti u savremenom društvu. Uloge u komadu… »
U Narodnom pozorištu u Nišu održana prva čitaća proba za predstavu “Balon”
Naissus info 17.10.2025
Scenograf je Zoja Erdeljan, kostimograf Teodora Tulović, a lektor Nataša Ilić. U predstavi igraju Aleksandar Krstić, Marjan Todorović, Nađa Nedović Tekinder i Maja Banković. Ova tragikomedija na duhovit način progovara o ozbiljnim temama – o ženi koja… »
U Narodnom pozorištu Niš počele pripreme za predstavu „Balon“ Mate Matišića
Glas juga 17.10.2025
Scenografiju potpisuje Zoja Erdeljan, kostimografkinja je Tadora Tulović, dok je za jezičku preciznost teksta zadužena lektorka Nataša Ilić. U glumačkoj postavi nalaze se Aleksandar Krstić, Marjan Todorović, Nađa Nedović Tekinder i Maja Banković, koji će… »
Vesti dana »
Još jedan ledeni dan u Srbiji - vanredna situacija u osam opština, najteže u Loznici
RTV pre 6 minutajoš 137 povezanih
Masovni antivladini protesti u Iranu, ajatolah kaže: 'Vandali koji rade za Trampa'
BBC News pre 2 satajoš 21 povezana
Nove cene goriva u Srbiji i planovi države za povećanje vlasništva u NIS-u
Naslovi.ai pre 4 satijoš 40 povezanih
Nikako ne otvarajte ove SMS poruke o prekršajima: Upozorenje Puteva Srbije o novoj prevari
Nova pre 2 satajoš 25 povezanih




