Povezane vesti
Bratina i Primakov u Moskvi: Srbija i Rusija jačaju strateško partnerstvo uprkos izazovima
RTV 17.10.2025
MOSKVA - Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina razgovarao je u Moskvi sa direktorom Federalne agencije za poslove Zajednice nezavisnih država, sunarodnike u inostranstvu i međunarodnu humanitarnu saradnju (Rošotrudničestvo) Evgenijem… »
Bratina i Primakov u Moskvi: Srbija i Rusija jačaju strateško partnerstvo uprkos globalnim izazovima
Sputnik 17.10.2025
Ministar informisanja i telekomunikacije Boris Bratina razgovarao je u Moskvi sa Evgenijem Primakovim, direktorom Federalne agencije za poslove Zajednice nezavisnih država, sunarodnika u inostranstvu i međunarodnu humanitarnu saradnju o daljem razvoju i… »
Srbija i Rusija jačaju saradnju: Ministar Bratina i Primakov o strateškom partnerstvu u Moskvi
Serbian News Media 17.10.2025
Ministar informisanja i telekomunikacije, Boris Bratina, sastao se danas u Moskvi sa Evgenijem Primakovim, direktorom Federalne agencije “Rossotrudničestvo”, kako bi razgovarali o daljem razvoju i jačanju tradicionalno bliskih odnosa između Srbije i… »
Đurđević Stamenkovski: Odnosi Srbije i Rusije zasnovani na istorijskoj povezanosti
Telegraf 17.10.2025
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski razgovarala je u Moskvi sa direktorom Federalne agencije za poslove Zajednice nezavisnih država, sunarodnika u inostranstvu i međunarodnu humanitarnu saradnju… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Za 180.000 domaćinstava niži računi za struju
Forbes pre 20 minutajoš 16 povezanih
Uzbuna u Japanu, izdato zvanično upozorenje na megazemljotres! Hitno se oglasila japanska meteorološka agencija!
Kurir pre 1 satjoš 16 povezanih
Litvanija proglasila vanredno stanje zbog balona za šverc iz Belorusije
N1 Info pre 45 minutajoš 14 povezanih
Đedović Handanović: Više od 180.000 domaćinstava dobilo niže račune za struju uz pomoć države
Serbian News Media pre 1 satjoš 11 povezanih





