Povezane vesti
Stanković: “Leoni potrošio subvencije, radnici ostaju bez posla – tražim hitnu reakciju lokalne samouprave i države”
Naissus info 20.10.2025
“Radnici Leonija su u strahu jer su nedavno dobili obaveštenje da će prvih 150 radnika koji se prijave za sporazumni raskid ugovora dobiti otpremnine, s tim da radnicima do 7 godina staža isplate 300.000 dinara, a oni sa više od 7 godina 400.000 dinara”… »
Miodrag Stanković: “Radnici Leonija u strahu, sudbina više od 300 zaposlenih neizvesna”
Glas juga 20.10.2025
Kako je naveo, radnici su u strahu jer su dobili obaveštenje da će prvih 150 zaposlenih koji se prijave za sporazumni raskid ugovora o radu dobiti otpremnine — 300.000 dinara za one sa do sedam godina staža i 400.000 dinara za radnike sa više od sedam… »
Vesti dana »
Objavljen snimak: Pogođena stambena zgrada u Dnjepru; ruska nafta stigla u Slovačku preko "Družbe"
RTS pre 27 minutajoš 25 povezanih
Direktan sudar vozova u Danskoj! Velika železnička nesreća blizu Kopenhagena, najmanje 17 povređenih, četvoro u kritičnom stanju (foto)
Kurir pre 52 minutajoš 22 povezane





