Povezane vesti
Pad dobiti Kraš Grupe pod pritiskom rasta troškova sirovina
SEEbiz 21.10.2025
ZAGREB - Kraš Grupa u prvih devet mjeseci ove godine ostvarila je neto dobit od 120 tisuća eura, što je za 7 milijuna eura manje nego u istom razdoblju prošle godine, izvijestili su iz te kompanije u utorak. U prvih devet mjeseci ove godine ostvareni su… »
Jugoslovenski gigant beleži pad dobiti: Miljenici tržišta od Triglava do Đevđelije, poznati po čokoladi
Telegraf 21.10.2025
Kraš Grupa iz Zagreba je u prvih devet meseci ove godine ostvarila neto dobit od 120.000 evra, što je za 7 miliona evra manje nego u istom periodu prošle godine, izvestili su danas iz te kompanije. U tom periodu ostvareni su konsolidovani ukupni prihodi… »
Zagrebačka banka: Konsolidirana devetomjesečna dobit 443 milijuna eura
SEEbiz 21.10.2025
ZAGREB - Zagrebačka banka ostvarila je u prvih devet mjeseci ove godine 443 milijuna eura konsolidirane dobiti nakon oporezivanja, što je za 13 milijuna eura ili 2,9 posto manje u odnosu na isto razdoblje 2024. godine, objavila je Zagrebačka banka u… »
Vesti dana »
Nemanja Vico: To je ovaj novi vaterpolo, čak i pet golova prednosti ne znači ništa
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
U Čileu proglašeno stanje katastrofe zbog velikih šumskih požara, najmanje 16 ljudi poginulo
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
"Gledala sam ga kao oca" Ovako je izgledalo svedočenje glumice Ive Ilinčić na suđenju Miki Aleksiću: "Imala sam strah od njega"
Blic pre 49 minutajoš 5 povezanih





