Povezane vesti
Nikao Vrt nade i kutak sećanja kod Tutinog igrališta – podrška ženama koje se bore sa rakom dojke
Gradski portal 018 22.10.2025
Udruženje žena obolelih od karcinoma dojke „Važna si” zasadilo je 25 stabala kod Tutinog igrališta u okviru projekta „Vrt nade i kutak sećanja”, koji je posvećen ženama koje se bore sa rakom dojke, ali i onima koje su tu bitku izgubile. Projekat je… »
Žene koje se bore sa rakom dojke u Nišu zasadile drveće za one koje se leče i za one koje više nisu tu
Južne vesti 22.10.2025
U znak sećanja na žene koje su izgubile bitku sa rakom dojke, članice Udruženja “Važna si” posadile su drveće i napravile “kutak sećanja” na Vizantijskom bulevaru u Nišu. Simbolično, posadile su i dugovečno drveće u znak podrške ženama koje se bore… »
Vesti dana »
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 1 satjoš 6 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 6 satijoš 2 povezane
Telekom Srbija: Iz korisničke baze ukraden manji deo podataka korisnika usluge satelitske televizije
Beta pre 2 satajoš 23 povezane




