Povezane vesti
Centralni komitet KP Kine o ciljevima 15. petogodišnjeg plana
Beta pre 29 dana
Preporuke Centralnog komiteta Komunističke partije Kine (CK KP Kine) za izradu 15. petogodišnjeg plana definišu glavne ciljeve ekonomskog i socijalnog razvoja zemlje uglavnom u sedam oblasti. To je na današnjoj konferenciji za novinare u Pekingu, na… »
Centralni komitet KP Kine održao konferenciju za novinare posvećenu plenarnoj sednici
Kurir pre 29 dana
„Preporuke Centralnog komiteta KP Kine za izradu 15. petogodišnjeg plana definišu glavne ciljeve ekonomskog i socijalnog razvoja, uglavnom u sedam oblasti“, izjavio je na konferenciji izvršni zamenik direktora Kancelarije Centralnog komiteta za… »
Centralni komitet KP Kine održao konferenciju za novinare posvećenu plenarnoj sednici
Mondo pre 29 dana
(KMG) -- Centralni komitet Komunističke partije Kine (KP Kine) održao je u petak konferenciju za novinare u Pekingu, na kojoj je informisao medije o 4. plenarnom zasedanju. „Preporuke Centralnog komiteta KP Kine za izradu 15. petogodišnjeg plana definišu… »
Vesti dana »
Beograd: Protestna šetnja studenata stigla do Palate pravde, kritikovana sporost tužilaštva
Serbian News Media pre 24 minutajoš 36 povezanih
Koliko teritorije bi Ukrajina mogla da izgubi prema Trampovom mirovnom planu?
Telegraf pre 29 minutajoš 69 povezanih
Vučić: Razgovarao sam sa Amerikancima o NIS-u, za 48 sati više informacija
Euronews pre 29 minutajoš 23 povezane
Hladno i oblačno vreme sa kišom i snegom u Srbiji 22. i 23. novembra 2025.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane




