Povezane vesti
Sudija iz Antverpena: Belgija je praktično narko-država
N1 Info 27.10.2025
Trgovina drogom pretvara Belgiju u narkodržavu, a vladavina prava je ugrožena, napisao je sudija iz Antverpena u anonimnom pismu objavljenom u ponedeljak, tražeći hitnu pomoć od savezne vlade. „Ono što se danas dešava u našem okrugu i šire više nije… »
Sudija iz Antverpena upozorava: „Belgija već pokazuje obrise narko-države“
NIN 27.10.2025
Belgija se suočava sa ozbiljnom pretnjom po vladavinu prava zbog eksplozije trgovine drogom, upozorio je istražni sudija iz Antverpena u anonimnom pismu objavljenom na zvaničnom sajtu belgijskog pravosuđa. U pismu se apeluje na saveznu vladu da hitno… »
Belgija se pretvorila u narko državu
Politika 27.10.2025
Trgovina drogom pretvara Belgiju u narko državu, a vladavina prava je ugrožena, napisao je danas neimenovani sudija iz Antverpena. BRISEL - Trgovina drogom pretvara Belgiju u narko državu, a vladavina prava je ugrožena, napisao je danas neimenovani… »
Vesti dana »
Održana sednica Štaba za vanredne situacije zbog suše i elektroenergetskog sistema
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 49 povezanih
Studenti u blokadi objavili da je udruženje Studentska lista upisano u APR
Beta pre 7 minutajoš 17 povezanih
Srbija pod udarom jakog toplotnog talasa, temperature dostižu 40 stepeni
Naslovi.ai pre 57 minutajoš 90 povezanih
AMSS: U vozilima ne ostavljajte ništa što od vrućine može da eksplodira i zapali se
Beta pre 2 satajoš 36 povezanih
Pregovori SAD i Irana: Tramp otkazao napad, Teheran demantuje direktne razgovore
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 36 povezanih



