Povezane vesti
Šapić: Bajdina šuma na Zvezdari nije šuma, nego neko šiblje
Nova ekonomija 28.10.2025
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da odbornici Skupštine Beograda mogu da odbace plan detaljne regulacije kojim je predviđeno da se poseče Bajdina šuma na Zvezdari radi gradnje stanova i naveo da to nije šuma, već šiblje. Na pitanje… »
Šapić o planu za Mirijevo: "Na toj lokaciji nema kvalitetne šume, veći deo terena pod klizištem i to prvo treba rešiti"
Blic 28.10.2025
Na konferenciji za medije održanoj danas u Starom dvoru, gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić osvrnuo se i na plan detaljne regulacije za područje Mirijeva, koji je izazvao pažnju javnosti jer navodno predviđa seču oko 50 hektara šume radi izgradnje… »
Šapić brani seču na Zvezdari: “Bajdina šuma nije šuma, već šiblje, odbornici mogu da odbace plan”
Serbian News Media 28.10.2025
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da odbornici Skupštine Beograda mogu da odbace plan detaljne regulacije kojim je predviđeno da se poseče Bajdina šuma na Zvezdari radi gradnje stanova i naveo da to nije šuma, već šiblje. Na pitanje… »
Vesti dana »
Portparolka Evropske komisije o Trampovim ocenama: Zadovoljni smo što imamo odlične lidere
N1 Info pre 40 minutajoš 34 povezane
Vučić opet preti Rusima zbog NIS: Mi ćemo morati da delujemo kao država... Ako se desi, to će biti za 37 dana
Pravda pre 3 satajoš 26 povezanih
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 47 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 4 satijoš 31 povezana



