Povezane vesti
Postignut dogovor o restrukturiranju kompanije OpenAI: Microsoft ima 26 procenata udela u profitnom delu kompanije
Euronews 28.10.2025
OpenAI završio je proces rekapitalizacije, čime je potvrdio svoju strukturu kao neprofitna organizacija koja ima kontrolni udeo u svojoj profitnoj poslovnoj jedinici, saopšteno je iz kompanije. Startap koji se bavi veštačkom inteligencijom saopštio je da… »
OpenAI završio rekapitalizaciju: Neprofitna fondacija drži kontrolni udeo u profitnoj kompaniji
Telegraf 28.10.2025
OpenAI je u utorak objavio da je završio svoju rekapitalizaciju, čime je formalno utvrdio strukturu kao neprofitna organizacija sa kontrolnim udelom u svom profitnom biznisu. Neprofitna organizacija sada se zove OpenAI Foundation i poseduje akcije u… »
Vesti dana »
Premijer Srbije: Odluka SAD o produžetku licence za rad NIS-a je ohrabrujuća
Serbian News Media pre 1 satjoš 46 povezanih
Pet dana žalosti u Švajcarskoj zbog tragičnog požara u skijalištu: 40 mrtvih i više od 115 ranjenih
BBC News pre 12 minutajoš 33 povezane
Niški studenti 1. januara šetnjom i tišinom obeležavaju 14 meseci od pada nadstrešnice
Naissus info pre 1 satjoš 29 povezanih
uživo Oko 40 ljudi poginulo u baru u Švajcarskoj tokom proslave Nove godine: Otkriven uzrok požara u poznatom skijalištu
Euronews pre 1 satjoš 86 povezanih



