Povezane vesti
Počeo peti Međunarodni simpozijum o retkim i autoimunski posredovanim bolestima
Niške vesti 31.10.2025
Stručni skup organizuje Udruženje za preventivnu pedijatriju Srbije, a cilj je podizanje svesti javnosti o značaju ranog prepoznavanja i mogućnosti prevencije i lečenja retkih bolesti. Za vreme trajanja Simpozijuma, govoriće se o aktuelnim temama iz… »
Međunarodni simpozijum o retkim i autoimunim posredovanim bolestima u Nišu
Naissus info 31.10.2025
Ove godine akcenat je na podizanju svesti o značaju ranog prepoznavanja i mogućnostima prevencije i lečenja retkih bolesti. Prevencija i rana dijagnostika su ključni, a upravo o tome je za Euronews Srbija govorila šefica imunološke laboratorije u KC Niš… »
Niš domaćin velikom broju stručnjaka: Međunarodni simpozijum o retkim i autoimunksim posredovanim bolestima
Euronews 31.10.2025
Niš je domaćin petog po redu Međunarodnog simpozijuma o retkim i autoimunksim posredovanim bolestima. Ovaj stručni skup okupiće veliki broj predavača, stručnjaka i zdravstvenih radnika iz Srbije, regiona i ovog dela Evrope. Ove godine akcenat je na… »
Vesti dana »
Svako jutro kad se probudim prvo pomislim na sekundarne sankcije Vučić: 15. januar je krajnji datum
Blic pre 13 minutajoš 30 povezanih
Cenovnici trgovinskih lanaca u Srbiji sedmično će se objavljivati na Portalu otvorenih podataka
Nova ekonomija pre 1 satjoš 21 povezana
Bravo za Gornji Milanovac: Meštani koji ne barataju online platformama mogu svoje objekte legalizovati u seoskim mesnim zajednicama (FOTO)
RINA pre 2 satajoš 31 povezana
CIVICUS Monitor: Ocena građanskog prostora u Srbiji, sa "opstruiranog", pala na nivo "pod represijom"
Moj Novi Sad pre 43 minutajoš 15 povezanih




