Povezane vesti
YUROM CENTAR: ARMIJA PROTIV GLADNIH? DA LI SMO SVEDOCI DRŽAVNOG TERORA NAD ROMIMA U SLOVENIJI?
ROMinfomedia 03.11.2025
YUROM Centar izražava duboku zabrinutost zbog eskalacije tenzija i mogućih represivnih mera prema romskoj zajednici u Sloveniji nakon tragičnog incidenta u Novom Mestu 26. oktobra, u kojem je stradao 48-godišnji muškarac Aleš Šutar. Umesto smirivanja… »
Pirc Musar o ubistvu u Novom Mestu: Država je zakazala, vlast mora da nađe rešenje
Euronews 03.11.2025
Slovenačka predsednica Nataša Pirc Musar izjavila je danas da je na jugoistoku te zemlje pogoršana bezbednost, zbog ubistva u Novom Mestu za koje se sumnja da su ga počinili Romi, i da je država zakazala, kao i da vlast mora da pronađe rešenje. Pirc… »
Slovenačka predsednica na vanrednoj sednici posle ubistva u Novom Mestu: "Država je zakazala"
Telegraf 03.11.2025
Slovenačka predsednica Nataša Pirc Musar izjavila je danas da je na jugoistoku te zemlje pogoršana bezbednost, zbog ubistva u Novom Mestu i da je država zakazala, kao i da vlast mora da pronađe rešenje. Pirc Musar je u obraćanju na vanrednoj sednici… »
Vesti dana »
Održana sednica Štaba za vanredne situacije zbog suše i elektroenergetskog sistema
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 40 povezanih
Srbija pod udarom jakog toplotnog talasa, temperature dostižu 40 stepeni
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 64 povezane
Pregovori SAD i Irana: Tramp otkazao napad, Teheran demantuje direktne razgovore
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 30 povezanih
Štab za vanredne situacije: Apelujemo na građane da racionalno koriste struju i vodu
Nedeljnik pre 23 minutajoš 23 povezane
"Od sad se samo odazivam na tetka" Mlađa ćerka Suzane Mančić puca od ponosa, sestru držala za ruku tokom porođaja
Kurir pre 2 satajoš 27 povezanih



