Povezane vesti
Evrozona: Godišnja inflacija u oktobru pala na 2,1%
InStore 06.11.2025
Godišnja inflacija u evrozoni, prema preliminarnoj proceni Eurostata, statističkog ureda Evropske unije, iznosila je 2,1% u oktobru 2025. godine, što je pad u odnosu na 2,2% u septembru. Posmatrano po glavnim komponentama inflacije u evrozoni, najvišu… »
Evropljani sve manje kupuju Pad prometa u prodavnicama treći mesec uzastopno
Dnevnik 06.11.2025
BRISEL: Sezonski prilagođeni obim maloprodaje u evrozoni je, prema prvoj preliminarnoj proceni, u septembru pao za 0,1 odsto u odnosu na avgust, što predstavlja treći uzastopni mesečni pad, objavio je danas Evrostat. Gledano prema kategorijama… »
Nemačka industrijska proizvodnja porasla za 1,3 odsto, ispod očekivanja
Euronews 06.11.2025
Nemačka industrijska proizvodnja, prema sezonski i kalendarski prilagođenim podacima, porasla je međumesečno za 1,3 odsto u septembru i delimično tako nadoknadila pad od tri odsto u avgustu, objavio je danas nemački Savezni zavod za statistiku… »
Vesti dana »
Pretežno oblačno i hladnije, mestimično s padavinama i košavom: temperatura do 10 stepeni
Newsmax Balkans pre 12 minutajoš 9 povezanih
Lavrov o pregovorima sa Ukrajinom: Dug put je još pred nama, ne treba padati u euforiju
Sputnik pre 2 minutajoš 1 povezana
Kurti o suđenju Tačiju: OVK vodila pravedan rat i antikolonijalni ustanak
Danas pre 8 satijoš 4 povezane
Heroj do poslednje sekunde: Jokićev tripl-dabl nije bio dovoljan VIDEO
B92 pre 2 minutajoš 7 povezanih




