Povezane vesti
Tramp stopirao napade! "Za sada ne pucamo, ali sutra ko zna!"
Alo pre 7 sati
Administracija Donalda Trampa saopštila je da trenutno nema pravni osnov za izvođenje vojnih udara na Venecuelu. Ipak, Bela kuća pokušava da dobije novo tumačenje zakona kako bi omogućila napade bez saglasnosti Kongresa. New York Times piše da se… »
Veleobrt: Vašington ne planira da napadne Venecuelu
Sputnik pre 12 sati
Administracija predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa saopštila je da ne planira da izvede udare na teritoriji Venecuele i da ne raspolaže pravnim osnovama za takve akcije, preneo je televizijski kanal CNN, pozivajući se na izvore… »
Tramp razmatra tri opcije vojne operacije protiv Venecuele, dve su rizične
Danas pre 1 dan
Administracija Donalda Trampa razvila je nekoliko planova za vojnu operaciju protiv Venecuele, sve do eliminacije njenog lidera Nikolasa Madura, piše Njujork Tajms. Istovremeno, Ministarstvo pravde priprema pravni osnov za takve akcije. Predsednik se ne… »








