Povezane vesti
Predsednik PKS Marko Čadež u Pekingu sa vodećim kineskim e-commerce kompanijama Alibaba i JD.com
Vesti online 06.11.2025
Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež, u okviru posete Pekingu povodom Foruma Pojas i put, sastao se danas sa predstavnicima kineskih tehnoloških giganata Alibaba Group i JD.com. Alibaba Group i JD.com spadaju među najveće e-trgovinske kompanije… »
Čadež u Pekingu sa vodećim kineskim e-commerce kompanijama Alibaba i JD.com
Euronews 06.11.2025
Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež razgovarao je danas u Pekingu sa predstavnicima kineskih tehnoloških giganata Alibaba Group i JD.com, koje spadaju među najveće e-trgovinske kompanije na svetu, sa milijardama korisnika i snažnim globalnim… »
Čadež: Srbija spremna da podrži razvoj digitalnog koridora između Kine i Evrope
Radio sto plus 06.11.2025
Čadež je u poseti Pekingu povodom Foruma Pojas i put i razgovarao je predstavnicima kineskih tehnoloških giganata Alibaba Group i JD.com, koji spadaju među najveće e-trgovinske kompanije na svetu, sa milijardama korisnika, piše u saopštenju PKS. Na… »
Vesti dana »
Evo gde je Radoje Čupić proveo poslednje godine života: Sa suprugom prelomio da napusti grad: "To mi je prvo bila letnja rezistencija"
Blic pre 36 minutajoš 22 povezane
Sudar aviona i spasilačkog vozila na aerodromu u Njujorku: Poginuli pilot i kopilot
Vreme pre 30 minutajoš 21 povezana
Jokić sve zatekao svojom izjavom o sudijama: „Moramo da ih testiramo!“
Hot sport pre 6 minutajoš 17 povezanih
Počinje zakazivanje termina za testiranje i upis prvaka preko eUprave: Evo do kada će usluga biti dostupna
Mondo pre 45 minutajoš 12 povezanih




