Povezane vesti
Kijevski policajac pobegao sa 400.000 evra zaplenjenih sredstava
Politika 06.11.2025
Jurij Ribjanski nestao nakon što je bio odgovoran za zaplenjena sredstva, DBR pokrenuo istragu. Načelnik odeljenja Darničke policijske uprave u Kijevu, Jurij Ribjanski pobegao je sa radnog mesta sa više od 16 miliona grivni (400.000 evra) zaplenjenih… »
Iskoristio priliku Kijevski policajac pobegao sa 400 hiljada evra zaplenjenih sredstava
Dnevnik 06.11.2025
KIJEV: Načelnik odeljenja Darničke policijske uprave u Kijevu, Jurij Ribjanski pobegao je sa radnog mesta sa više od 16 miliona grivni (400.000 evra) zaplenjenih sredstava za koja je bio odgovoran, saopštila je portparolka Državnog istražnog biroa (DBR)… »
Vesti dana »
"Neka javnost vidi pravo lice tog uglednog pravnika": Aleksandar Kos nakon brutalne tuče u centru Beograda: "Za Čedu bih dao život"
Blic pre 8 minutajoš 28 povezanih
Pajić (Udruženje Naše mleko): Nema razgovora sa Glamočićem, treba da se iseli iz Srbije
Beta pre 3 satajoš 36 povezanih
Sindikat novosadskog Fakulteta tehničkih nauka: Procesuirati napadače na profesorku Jelenu Janev i studente
Insajder pre 7 satijoš 7 povezanih
Nenadić (Cvećara Imela): „Treći put od letos su nam zapalili cvećaru zbog podrške studentskom pokretu“
Serbian News Media pre 6 satijoš 15 povezanih



