Povezane vesti
Zdravstveni radnici iz dijaspore se vraćaju u Srbiju – Strahinja se vratio u svoj rodni Kragujevac
RTK 08.11.2025
Ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije dr Zlatibor Lončar sastao se danas sa još jednom grupom zdravstvenih radnika iz dijaspore, koji se preko Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraćaju i zemlju i počinju da rade u našim… »
Još jedna grupa zdravstvenih radnika iz dijaspore vratila se u Srbiju, među njima i Strahinja koji je posao našao u Zavodu za…
InfoKG 08.11.2025
Još jedna grupa zdravstvenih radnika iz dijaspore se, preko Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja, vratila u Srbiju i počela da radi u našim zdravstvenim ustanovama. Među njima je i Strahinja Mirčetić, medicinski tehničar koji je do… »
"Meni je Srbija mnogo nedostajala i više nisam mogla tamo" Još sedam ugovora za medicinske radnike koji se vraćaju u Srbiju
Alo 08.11.2025
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar uručio je još sedam ugovora o radu za medicinske sestre, tehničare i farmaceutske tehničare koji će raditi u ustanovama širom Srbije, od Kragujevca, preko Niša, Ćuprije, Prokuplja i Beograda. Za nepunih godinu dana… »
Naši medicinari iz Slovenije, Nemačke, Austrije i Norveške vraćaju se u Srbiju: Ministar Lončar uručio ugovore
Telegraf 08.11.2025
Ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije dr Zlatibor Lončar sastao se sa još jednom grupom zdravstvenih radnika iz dijaspore, koji se preko Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraćaju i zemlju i počinju da rade u našim… »
Još sedam ugovora za medicinske radnike koji se vraćaju u Srbiju
RTS 08.11.2025
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar uručio je još sedam ugovora o radu za medicinske sestre, tehničare i farmaceutske tehničare koji će raditi u ustanovama širom Srbije, od Kragujevca, preko Niša, Ćuprije, Prokuplja i Beograda. Za nepunih godinu dana… »
Zdravstveni radnici koji se vraćaju u Srbiju: Ova prilika se ne propušta
RTV 08.11.2025
BEOGRAD - Ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije dr Zlatibor Lončar sastao se danas sa još jednom grupom zdravstvenih radnika iz dijaspore, koji se preko Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraćaju i zemlju i počinju da rade u… »
Vesti dana »
Tinejdžer (19) BMW-om pokosio devojčicu (13)?! Sa povredama opasnim po život prevezena u bolnicu, mladić je udario na pešačkom
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih
Održana počasna artiljerijska paljba povodom Dana državnosti na Kalemegdanu
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Stanković zadovoljan rezultatom, ali ne i igrom: „Dosta neiznuđenih grešaka…“
Danas pre 41 minutajoš 1 povezana








