Povezane vesti
Dvadeset godina rada Kancelarije ombudsmana u Nišu
Jug press 12.11.2025
NIŠ Ministarka državne uprave i lokalne samouprave, Snežana Paunović, prisustvovala je u Nišu obeležavanju dvadeset godina rada Kancelarije ombudsmana, prve lokalne kancelarije ove vrste u Srbiji, saopšteno je iz tog ministarstva. Ovaj značajan jubilej… »
Kancelarija lokalnog ombudsmana u Nišu obeležila 20 godina rada
Glas juga 12.11.2025
Ova institucija, jedna od prvih u Srbiji, već 20 godina štiti prava građana i rešava njihove pritužbe. Tokom tog perioda podneto je više od hiljadu prijava, a Kancelarija je postala prepoznatljivo mesto kome građani veruju i gde traže zaštitu od… »
Dve decenije Kancelarije lokalnog ombudsmana u Nišu obeleženo savetovanjem
Gradski portal 018 12.11.2025
Ova institucija, osnovana među prvima u Srbiji, već 20 godina štiti prava građana i rešava njihove pritužbe. Tokom tog perioda, podneto je više od hiljadu prijava, a Kancelarija se ponosi činjenicom da je postala prepoznatljivo mesto kome građani veruju… »
Obeleženo 20 godina rada Kancelarije ombudsmana u Nišu
Niške vesti 12.11.2025
Ministarka Snežana Paunović ocenila je da je taj jubilej značajan i da predstavlja uspeh Grada Niša i dokaz da institucije stoje na usluzi građanima. Prema njenim rečima, Niš je pre dve decenije napravio pionirski korak i pokazao koliko je važno da svaki… »
Vesti dana »
(BLOG) Studenti u akciji "Raspiši pobedu": Veliki odziv građana, kutije pune, kreće brojanje potpisa
N1 Info pre 12 minutajoš 55 povezanih
Zatvorena birališta na KiM – izlazne ankete daju veliku prednost Samoopredeljenju, velika izlaznost u srpskim sredinama
RTS pre 12 minutajoš 57 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Tramp pre sastanka sa Zelenskim, telefonom razgovarao sa Putinom
RTV pre 1 satjoš 42 povezane






