Povezane vesti
Epidemija kolere u Africi najgora u poslednjih 25 godina: Zaraženo 300.000 ljudi, umrlo najmanje 7.000!
Kurir 13.11.2025
Afrika se suočava sa najgorom epidemijom kolere u poslednjih 25 godina, saopštili su danas Afrički centri za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC), navodeći loše vodovodne sisteme i sukobe kao glavne uzroke problema. Afrički CDC je saopštio da je… »
Afriku pogodila najveća epidemija kolere u ovom veku: Oko 7000 smrtnih slučajeva, dve zemlje posebno ugrožene
Mondo 13.11.2025
Afrika se suočava sa najgorom epidemijom kolere u poslednjih 25 godina, saopštio je u četvrtak Afrički centar za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC), navodeći loše vodosnabdevanje i sukobe kao glavne uzroke tog problema. Afrički CDC objavio je da je… »
Vesti dana »
Hamas pozdravlja iranske napade: Sa ponosom posmatramo rakete koje pogađaju neprijatelja
Politika pre 4 minutajoš 71 povezana
Bivši igrač Mege i Budućnosti na srpskom vređao porodicu Luke Dončića
Sportske.net pre 2 satajoš 26 povezanih
UŽIVO: Rat u Ukrajini Napad na voz u Ukrajini: U Odesi poginuo kondukter, obustavljen saobraćaj na više pravaca
Euronews pre 2 satajoš 17 povezanih
Parlamentarni izbori u Sloveniji: Građani danas biraju 10. saziv Državnog zbora, ove dve stranke imaju najviše šansi za pobedu
Kurir pre 2 satajoš 14 povezanih



