Povezane vesti
Iran tvrdi da nema neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma: Oglasio se ministar spoljnih poslova Abas Aragči
Kurir 16.11.2025
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči izjavio je danas da u zemlji nema "neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma". "U Iranu nema neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma. Sva naša mesta su pod kontrolom i nadzorom"… »
Iran tvrdi da nema neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma
Politika 16.11.2025
Zapadne sile i Izrael optužuju Iran da pokušava da stekne nuklearno oružje, Teheran dosledno negira. Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči izjavio je danas da u zemlji nema "neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma". "U Iranu nema… »
Iran tvrdi da nema neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma
N1 Info 16.11.2025
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči izjavio je da u zemlji nema "neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma". "U Iranu nema neprijavljenih lokacija za obogaćivanje uranijuma. Sva naša mesta su pod kontrolom i nadzorom" Međunarodne… »
Iran tvrdi da ne obogaćuje uranijum posle američkih i izraelskih napada
Slobodna Evropa 16.11.2025
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je u nedelju da Iran ne obogaćuje uranijum ni na jednoj lokaciji u toj zemlji posle razornih vazdušnih napada Izraela i SAD u junu, iako zadržava pravo da to učini. Govoreći na pravnom forumu 16… »
Vesti dana »
Temperatura do 34 stepena: Letnji dan pred nama, moguća kiša na severu i zapadu Srbije
Newsmax Balkans pre 17 minutajoš 7 povezanih
Vučić u inovacionom centru Minta: Za manje od dva meseca robote ćemo proizvoditi u Srbiji
Sputnik pre 2 minutajoš 4 povezane
Ministar spoljnih poslova Srbije u Savetu bezbednosti: Za očuvanje poretka zasnovanog na Povelji UN
Beta pre 6 satijoš 1 povezana
Marek: Er Srbija povećava broj novih dugolinijskih letova, postala lider u regionu
RTV pre 2 minutajoš 1 povezana





