Povezane vesti
"Srpski tajson" bez premca! On je osvojio 68. "Zlatnu rukavicu"! Boks je opet oduševio Srbiju
Večernje novosti 17.11.2025
Srpski bokser Almir Memić osvajač je 68. po redu "Zlatne rukavice", tradicionalnog turnira koji je ove godine održan na Zlatiboru. FOTO: BSS Od 14. do 16. novembra za naslov pobednika turnira na Zlatiboru se borilo preko 100 takmičara, a pobednik je… »
Memić osvajač 68. Zlatne rukavice
Sportski žurnal 17.11.2025
Vujičić najbolji omaldinac. Almir Memić osvajač je 68. po redu Zlatne rukavice, tradicionalnog turnira koji je ove godine održan na Zlatiboru. Od 14. do 16. novembra za naslov pobednika turnira na Zlatiboru se borilo preko 100 takmičara, a pobednik je… »
"Srpski tajson" stigao do trofeja: Almir Memić osvajač 68. "Zlatne rukavice"
Kurir 17.11.2025
Za srpski boks takmičarski i rezultatski prebogata 2025. ulazi u završnicu. Nakon niza velikih međunarodnih boks takmičenjima kojima je domaćin bila Srbija, kao i brojna učešća naših asova plamenite veštine širom sveta gde su ponosno branili boje naše… »
Almir Memić osvajač 68. “Zlatne rukavice” održane na Zlatiboru
Dnevnik 17.11.2025
Bokserski turnir "Zlatna rukavica", 68. po redu održan je na Zlatiboru. Prvi put su uz seniorsku kategoriju održana takmičenja omladinaca i juniora, a borilo se preko 100 takmičara. Pobednik 68. izdanja ovog turnira je srpski reprezentativac Almir Memić… »
Vesti dana »
Mlekari i poljoprivrednici blokirali državni put Kragujevac-Kraljevo i Ibarsku magistralu kod Mrčajevaca
RTS pre 2 satajoš 47 povezanih
Direktor bolnice u Čačku podneo ostavku nakon smrti devojčice posle operacije
RTS pre 1 satjoš 32 povezane
Atletska magija u Beogradu: Rekordi, slavlje i dominacija Angeline Topić i Ivane Španović!
Hot sport pre 1 satjoš 61 povezana






