Povezane vesti
Dušan Svilar: Publika čuje najdublje emocije u muzici "Fantoma iz opere"
Euronews 18.11.2025
Pevač Dušan Svilar igra naslovnu ulogu u mjuziklu "Fantom iz opere", koji je ponovo na repertoaru Pozorišta na Terazijama 29. i 30. novembra. Svilar je rekao da je mjuzikl kompozitora Endrjua Lojda Vebera "obeležio 20. i 21. vek", dok je "sam lik Fantoma… »
Dušan Svilar: Svako se pronalazi u liku Fantoma, bilo da se radi o odbačenosti od strane društva ili neuzvraćenoj ljubavi
Blic 18.11.2025
Dušan Svilar je govorio o svojoj ulozi u mjuziklu 'Fantom iz opere', koji se ponovo izvodi u Pozorištu na Terazijama. Opisao je proces pripreme za zahtevnu ulogu, koji zahteva potpunu posvećenost i uključivanje lične emocije. Pevač Dušan Svilar govorio… »
Vesti dana »
Građanski pokret Bravo: Policija i tužilaštvo reaguju povodom napada na aktiviste u Kuli
Nedeljnik pre 8 satijoš 21 povezana
Tokom noći nam stiže velika promena, očekuju nas obilne padavine sa grmljavinom: Važno saopštenje RHMZ-a
Mondo pre 19 minutajoš 28 povezanih
Promena vremena u Srbiji: toplo i vetrovito sa kišom, obilnim padavinama i osetnim zahlađenjem
Naslovi.ai pre 3 satajoš 42 povezane
Transparentnost: SNS uložila 35 miliona dinara za kampanju za izbore, ostale stranke do milion
Nedeljnik pre 2 satajoš 41 povezana



