Povezane vesti
Lukoil se nada da Bugarska neće ometati prodaju imovine
Nova 19.11.2025
Ruska naftna grupa Lukoil, meta američkih sankcija, pozvala je danas Bugarsku da se ne meša u prodaju njene imovine u toj zemlji čija je Vlada preuzela kontrolu nad poslovanjem te grupe. Rafinerija u Burgasu, u vlasništvu Lukoila, najveća je bugarska… »
Lukoil traži da se Bugarska ne miješa u prodaju imovine
SEEbiz 19.11.2025
SOFIJA - Ruska naftna grupa Lukoil, meta američkih sankcija, danas je pozvala Bugarsku da se ne miješa u prodaju svoje imovine u toj zemlji, čija je vlada preuzela kontrolu nad poslovanjem grupe. Rafinerija u Burgasu, u vlasništvu Lukoila, najveća je… »
Lukoil traži da Bugarska ne ometa prodaju imovine
Politika 19.11.2025
Sofija se nada da će postavljanjem administratora za bugarsku filijalu Lukoila izbeći američke sankcije. Ruska naftna grupa Lukoil, meta američkih sankcija, pozvala je danas Bugarsku da se ne meša u prodaju njene imovine u toj zemlji čija je Vlada… »
Vesti dana »
Novi napad na saudijske tankere u Crvenom moru: Tramp preti Iranu odmazdom, nafta naglo poskupela
Mondo pre 45 minutajoš 25 povezanih
Normalizacija snabdevanja gorivom i uticaj globalnih kriza na tržište
Naslovi.ai pre 2 satajoš 40 povezanih
'Saudijska Arabija mora da prizna Izrael ako želi nuklearni sporazum': Tramp
BBC News pre 1 satjoš 25 povezanih
Diplomatski susreti, novi paket sankcija EU i eskalacija sukoba
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 53 povezane
Vremenska prognoza: Promena vremena danas i izgledi za naredne dane
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana



