Povezane vesti
Neurolog upozorava: Ove tri navike tiho oštećuju mozak
Vesti online 19.11.2025
Iako možda ulažete značajna sredstva u dodatke ishrani i posebne dijete za poboljšanje zdravlja mozga, neke naizgled bezazlene svakodnevne navike mogu tiho nanositi štetu. Korišćenje masažnog pištolja na vratu Glasna muzika u slušalicama Zadržavanje… »
Pripazite: Naizgled bezazlene navike znatno oštećuju mozak
B92 19.11.2025
Iako možda ulažete značajna sredstva u dodatke ishrani i posebne dijete za poboljšanje zdravlja mozga, neke naizgled bezazlene svakodnevne navike mogu tiho da nanose štetu. Neurolog dr Bing iz bolnice Henri Ford u Detroitu upozorava na tri uobičajene… »
Vesti dana »
Sijarto: NIS spreman da pošalje dizel u Mađarsku ako bude bilo potrebno, MOL i Rusi se usaglasili o preuzimanju
Danas pre 1 satjoš 74 povezane
Tužilac iz Kruševca rekao da je direktor BIA držao sastanak sa glavnim tužiocima pred ponovljeno glasanje za VST, Dolovac potvrdila njegove reči
Insajder pre 1 satjoš 7 povezanih
Nastavljaju se bloakade, poljoprivrednici čekaju poziv iz Vlade Srbije
Ozon press pre 6 satijoš 19 povezanih
„Naša porodica” slogan SNS-a na izborima, opozicija i(li) studenti najavili izlazak u svih deset mesta
Mašina pre 1 satjoš 23 povezane
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 200 dinara, benzin 181 dinar po litru
Naslovi.ai pre 4 satijoš 31 povezana


