Povezane vesti
Mohamed Alabar uskoro u poseti Ulcinju: Počinju pregovori!
Kurir 24.11.2025
Arapski investitor Mohamed Alabar posetiće Ulcinj kako bi razgovarao sa vlasnicima nekretnina u Štoju, u zaleđu Velike plaže, o mogućim zajedničkim ulaganjima, ali datum njegovog dolaska još nije precizno određen Tako se milijarder, nakon brzog i… »
Alabar (ne) odustaje od Velike plaže: Uskoro će posetiti Ulcinj
Blic 24.11.2025
Planirani su razgovori o potencijalnim zajedničkim ulaganjima sa vlasnicima zemljišta, ali još ne znamo tačan datum, potvrđeno je „Vijestima“ iz kompanije „Igl Hils Montenegro“. Arapski investitor Mohamed Alabar posetiće Ulcinj kako bi razgovarao sa… »
Alabar ne odustaje od Velike plaže
Biznis.rs 24.11.2025
Nakon Šasa, arapski milijarder planira investicije i u Štoju. Arapski investitor Mohamed Alabar posetiće Ulcinj kako bi razgovarao sa vlasnicima imanja u Štoju, u zaleđu Velike plaže, o mogućim zajedničkim investicijama, ali datum njegovog dolaska još… »
Vesti dana »
Ministarstvo prosvete objavilo rešenja testa iz matematike na završnom ispitu
RTV pre 40 minutajoš 49 povezanih
Niže cene nafte, ali tankerske kompanije i investitori čekaju detalje o primirju
Blic pre 1 satjoš 45 povezanih
"Nikada nije traženo povlačenje izmena" Vujić: Venecijanska komisija i u prvom mišljenju rekla da su izmene korak u pravcu efikasnosti pravosuđa
Blic pre 1 satjoš 21 povezana
Vučić sa premijerom Gruzije: Pred nama period još konkretnije saradnje
RTS pre 40 minutajoš 19 povezanih




