Povezane vesti
Arilje kao poslednji bastion srpske tekstilne industrije: Može li preživeti konkurenciju iz Kine i Bangladeša?
Telegraf 24.11.2025
Pre 35 godina jugoslovenska tekstilna industrija zapošljavala je oko pola miliona ljudi, koliko je tada radilo i u istoj branši u Nemačkoj, a gotovo trećina je bila zaposlena u Srbiji. Jedan od takvih krajeva je Arilje, koje nema pamuk, ali ima… »
Nema radnika, plate male, ali izvoz cveta - Kako mali tekstilci pobeđuju Kinu i Bangladeš?
Kamatica 24.11.2025
Screenshot: RTS Pre 35 godina jugoslovenska tekstilna industrija zapošljavala je oko pola miliona ljudi, koliko je tada radilo i u istoj branši u Nemačkoj, a gotovo trećina je bila zaposlena u Srbiji. Jedan od takvih krajeva je Arilje, koje nema pamuk… »
Arilje – poslednje uporište srpskih tekstilca, kako preživeti konkurenciju Kine i Bangladeša
RTS 24.11.2025
Pre 35 godina jugoslovenska tekstilna industrija zapošljavala je oko pola miliona ljudi, koliko je tada radilo i u istoj branši u Nemačkoj, a gotovo trećina je bila zaposlena u Srbiji. Jedan od takvih krajeva je Arilje, koje nema pamuk, ali ima… »
Vesti dana »
SRCE: Oslobađanje Veselina Milića je legalizacija policijskog saučesništva u zločinima
Beta pre 4 satijoš 54 povezane
(Video) Španija u četvrtfinalu Svetskog prvenstva: U nadoknadi vremena savladali Portugaliju, srušen Ronaldov san
Dnevnik pre 10 minutajoš 33 povezane
Nikola Jokić nikad direktniji: "Ako žele da ostanem, ostaću do kraja života"
Mondo pre 25 minutajoš 42 povezane
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 8 satijoš 29 povezanih
Merino poslao Španiju u četvrtfinale i okončao Ronaldov mundijalski san
BBC News pre 15 minutajoš 57 povezanih



