Povezane vesti
Vranjanci preterali sa jelom i pićem Nisu moglu da odole slavskoj trpezi završili u urgentnom
Dnevnik 25.11.2025
Praznični dani koji su ostali za nama doneli su značajno više posla ekipama Službe urgentne medicine u Vranju. Prema rečima dežurnih lekara, najveći broj pacijenata javljao se zbog stomačnih tegoba – proliva i povraćanja – što je uobičajeno za period… »
Vranjancima masovno nije bilo dobro: povraćali i imali dijareju, ogroman broj njih zvao hitnu pomoć
Blic 25.11.2025
Pacijenti su se žalili na dijareju, povraćanje, povišen pritisak i stomačne probleme, koji su povezani sa konzumacijom hrane i pića tokom slava Proslava mrsnih slava, poput Đurđica i Aranđelovdana, značajno je povećala obim posla u službi hitne pomoći… »
Toliko su pili i jeli na slavi da je i Hitna morala da dolazi! Lekari zbrinuli čak 240 ljudi
Rešetka 25.11.2025
Slavski dani koji su za nama doneli su znatno više posla ekipama Službe urgentne medicine u Vranju, potvrđuju iz zdravstvenih ustanova. Tokom proteklog vikenda zbrinuto je više od 240 pacijenata, što je za ovaj period uobičajeno povećanje obima posla… »
Toliko su pili i jeli na slavi da je i Hitna morala da dolazi! Šok u Vranju: Lekari zbrinuli čak 240 ljudi
Telegraf 25.11.2025
Slavski dani koji su za nama doneli su više posla medicinskim ekipama u Službi urgentne medicine iz Vranja. Najveći broj pacijenata koji se javljao lekarima u ovoj službi imao je dijareju ili povraćanje, što nije neuobičajeno u ovom periodu slava kada se… »
Vesti dana »
„Za građane Srbije ima mesta u EU, ali ne i za Vučićev autokratski režim“
Savremena politika pre 52 minutajoš 36 povezanih
Tramp: Grenland treba da kontrolišu SAD, razmotrićemo prodaju F-35 Turskoj
Beta pre 2 satajoš 53 povezane
Prenos, Švajcarska - Kolumbija: Penali odlučuju četvrtfinalistu!
Večernje novosti pre 24 satajoš 69 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB - SAD izvele napade na Iran - eksplozije odjeknule na jugu zemlje
RTV pre 1 satjoš 45 povezanih





