Povezane vesti
Art terapija za očuvanje mentalnog zdravlja dece i mladih
Infozija pre 5 sati
Mentalno zdravlje dece i mladih jedan je od najvažnijih temelja svake zajednice. Grad želi da obezbedi okruženje u kojem deca i mladi mogu da izraze svoje emocije, razvijaju samopouzdanje i dobiju neophodnu podršku za zdrav i ispunjen razvoj, rekao je… »
Stevović: Art terapija kao podrška mentalnom zdravlju dece i mladih
iKragujevac pre 8 sati
U Centru za porodični smeštaj i usvojenje, u organizaciji udruženja Uradimo zajedno, održana je radionica Art terapija u cilju očuvanja i unapređenja mentalnog zdravlja dece i mladih iz hraniteljskih porodica. Radionica je realizovana u okviru projekta… »
Vesti dana »
Vučić: Najkasnije do sredine aprila vozom od Beograda do Budimpešte za manje od tri sata
Ekapija pre 1 satjoš 62 povezane
"A gde sad nađoste Orbana?" U Skupštini se povela rasprava i o prisluškivanju: "Vaša je želja da nas dvojica pijemo kafu i pričamo o vama, toliko mogu da vam učinim" (video)
Blic pre 1 satjoš 28 povezanih
Merc: I posle mirovnog sporazuma Ukrajini će biti potrebne jake oružane snage
B92 pre 1 satjoš 31 povezana
Sijarto za RTS: Amerika logično razmišlja o energetskom snabdevanju, Brisel ne mari za razum
RTS pre 29 minutajoš 50 povezanih
"Više od ovoga ne mogu da vam obećam": Željka stotine navijača molilo da ostane, rekao im samo jedno
Mondo pre 28 minutajoš 65 povezanih


