Povezane vesti
U Sloveniji stupa na snagu tzv. Šutarov zakon: Nova ovlašćenja policiji na bezbednosno rizičnim područjima
Euronews pre 6 sati
Zakon o hitnim merama za obezbeđivanje javne bezbednosti, odnosno tzv. Šutarov zakon, stupa danas na snagu, a on, između ostalog predviđa da policija, do donošenja sistemskog zakona, može bez sudskog naloga da uđe u stan, druge prostorije ili vozilo i po… »
U Sloveniji stupio na snagu Šutarov zakon: Policija dobija dodatna ovlašćenja
Nova pre 8 sati
U Sloveniji danas stupa na snagu zakon o hitnim merama za obezbeđivanje javne bezbednosti, poznatiji kao „Šutarov zakon“, koji donosi značajne promene u krivičnom, sudskom i socijalnom zakonodavstvu. Među najvažnijim novinama su mogućnost da policija uđe… »
Vesti dana »
Država će se zadužiti da bi obezbedila novac za eventualni otkup ruskog udela u NIS-u
Vesti online pre 43 minutajoš 32 povezane
Mesarović čestitala Vučiću i Orbanu na priznanju fondacije "Ištvan Pastor"
Euronews pre 3 satajoš 62 povezane
Navijači dočekali Obradovića - "Željko ostani" orilo se beogradskim aerodromom
RTS pre 8 minutajoš 60 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA Putin: Rusija je spremna da potvrdi da nema nameru da napadne Evropu, delegaciju SAD očekujemo početkom sledeće nedelje
RTV pre 2 satajoš 35 povezanih
Sijarto za RTS: Amerika logično razmišlja o energetskom snabdevanju, Brisel ne mari za razum
RTS pre 2 satajoš 50 povezanih


