Povezane vesti
Čuvena američka banka utajila 124 miliona dolara poreza u Holandiji! Sud doneo odluku o "debeloj" novčanoj kazni
Blic pre 12 sati
Javno tužilaštvo u Holandiji izreklo je danas kaznu od 101 milion evra multinacionalnoj finansijskoj grupi Morgan Stenli zbog utaje poreza na dividendu u toj zemlji. Tužioci su saopštili da je Morgan Stenli nepravilno koristio posebnu šemu da bi zahtevao… »
Holandske vlasti otkrile šemu: Morgan Stenli vraćao akcije i utajio 124 miliona evra poreza
Telegraf pre 13 sati
Javno tužilaštvo u Holandiji izreklo je danas kaznu od 101 milion evra multinacionalnoj finanansijskoj grupi Morgan Stenli zbog utaje poreza na dividendu u toj zemlji. Tužioci su saopštili da je Morgan Stenli nepravilno koristio posebnu šemu da bi… »
Vesti dana »
Spalević (NPS) Kragujevac: Za istragu i odgovornost zbog obrušavanja dela potpornog zida
Beta pre 1 satjoš 31 povezana
Kreni-Promeni podneo krivičnu prijavu protiv Darka Glišića i Miloša Pavlovića zbog Ćacilenda
Nova pre 1 satjoš 22 povezane
TOK o otkriću Radara vezano za prepiske u kojima se navodno pominje Vučić: Niko iz MUP-a nas nije obavestio o novim „Skaj“ paketima
Nova pre 6 satijoš 13 povezanih
Spalević (NPS) Kragujevac: Za istragu i odgovornost zbog obrušavanja dela potpornog zida
Radio sto plus pre 1 satjoš 35 povezanih



