Povezane vesti
Naučnici otkrili da su podzemne vode Novog Zelanda stare i do 40.000 godina
Sputnik pre 28 dana
Neki bunari u Novom Zelandu sadrže podzemne vode stare i do 40.000 godina što otvara pitanja o održivosti tih resursa, pokazala je nova studija. Naučnici su predstavili Nacionalnu mapu starosti podzemnih voda, razvijenu u okviru šestogodišnjeg… »
Podzemne vode Novog Zelanda stare i do 40.000 godina: Naučnici uputili važno upozorenje
Telegraf pre 28 dana
Pomoglo veliko znanje Maora. Pojedini bunari u Novom Zelandu sadrže podzemne vode stare i do 40.000 godina, što otvara pitanja o održivosti tih resursa, pokazala je nova studija. Naučnici su predstavili Nacionalnu mapu starosti podzemnih voda, razvijenu… »
Podzemne vode Novog Zelanda stare i do 40.000 godina, pokazuje nova studija
NIN pre 29 dana
Neki bunari u Novom Zelandu sadrže podzemne vode stare i do 40.000 godina što otvara pitanja o održivosti tih resursa, pokazala je nova studija. Naučnici su predstavili Nacionalnu mapu starosti podzemnih voda, razvijenu u okviru šestogodišnjeg… »
Nova studija: Podzemne vode na Novom Zelandu stare i do 40.000 godina
Politika pre 29 dana
Snabdevaju i više od 80 odsto rečnih tokova. Neki bunari u Novom Zelandu sadrže podzemne vode stare i do 40.000 godina što otvara pitanja o održivosti tih resursa, pokazala je nova studija. Naučnici su predstavili Nacionalnu mapu starosti podzemnih voda… »
Vesti dana »
Vučić najavio uklanjanje "Ćacilenda" i postavljanje novogodišnjeg sela
Moj Novi Sad pre 48 minutajoš 32 povezane
"Zelenski nema ništa dok ja to ne odobrim" Trampova poruka hladan tuš za Kijev: Evo šta je rekao o razgovoru sa Putinom
Blic pre 18 minutajoš 53 povezane
Pljuskovi snega očekuju Srbiju, evo i kada: Otkrivamo o kakvoj pojavi je reč! Spremite se i za olujni vetar!
Telegraf pre 1 satjoš 23 povezane






