Povezane vesti
SAD na putu da ostvare decenijski san
Vesti online 30.11.2025
Amerika nije više vojno nadmoćna kao nekada i zato ekonomiju sve više koristi kao močugu u regionima koje smatra svojim atarom, kako na Balkanu, tako i širem sveta. Sankcije i ekonomske pretnje su novo oružje Amerike, kaže Nebojša Malić. Mir kroz… »
SAD na putu da ostvare decenijski san — umesto bombama da protivnike zaustavljaju ekonomijom
Sputnik 30.11.2025
Amerika nije više vojno nadmoćna kao nekada i zato ekonomiju sve više koristi kao močugu u regionima koje smatra svojim atarom, kako na Balkanu, tako i širem sveta. Sankcije i ekonomske pretnje su novo oružje Amerike, kaže Nebojša Malić. Centralna… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Nastavak teške borbe i dolazak međunarodnih helikoptera
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 84 povezane
Vremenska prognoza i meteoalarmi: Sunčano i toplo vreme uz kraće osveženje na severu
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 34 povezane
Protest na otvaranju Nušićijade: Izviždan predsednik Opštine Ivanjica, ministar Selaković odustao od govora
Nedeljnik pre 6 satijoš 6 povezanih
Zvezda na Marakani uvek golgeterski raspoložena protiv Čukaričkog: Klub nastavlja tradiciju kada su u pitanju najmlađi navijači
Kurir pre 1 satjoš 27 povezanih



