Povezane vesti
Veliki pad Tesle u Evropi: "Zaostaje u pogledu dizajna, kvaliteta i emotivne privlačnosti"
B92 01.12.2025
Analitičari ocenjuju da Tesla gubi prednost zbog sve jače konkurencije, posebno kineskih proizvođača, kao i zbog ograničenog i zastarelog portfolija modela. Američka kompanija za proizvodnju električnih automobila Tesla zabeležila je u novembru veliki… »
Tesla u slobodnom padu u Evropi, kupci okreću leđa Ilonu Masku i okreću se Kini
Telegraf 01.12.2025
Politika, protesti i izgubljeno poverenje kupaca. Prodaja Tesla automobila u Evropi doživela je ozbiljan udarac tokom novembra, a podaci sa ključnih tržišta pokazuju da interesovanje kupaca naglo slabi. Pad nije simboličan, već dramatičan, što je dodatno… »
„Tesla” beleži veliki pad registracija u Evropi, konkurencija iz Kine sve jača
Politika 01.12.2025
U industriji se registracije novih vozila koriste kao najpouzdaniji pokazatelj prodaje, tako da pad registracija u Francuskoj, Švedskoj i Danskoj znači i pad realne potražnje za Teslinim modelima u tim državama. HJUSTON- Američka kompanija za proizvodnju… »
Vesti dana »
Mediji: Pregovori SAD i Irana se nastavljaju 11. jula, uključujući nuklearna pitanja
Danas pre 59 minutajoš 39 povezanih
Zelenski traži od Merca dodatne isporuke raketa za sisteme Patriot
Serbian News Media pre 3 satajoš 22 povezane
Veleobrt oko Isaka Bonge: 7,5 miliona evra sve menja, ovo je njegova nova destinacija
Mondo pre 3 satajoš 25 povezanih





